портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині обговорили результати проведення операції Об’єднаних сил

Опубліковано 31 липня 2018 року, 15:46

Сьогодні, 31 липня, в районі проведення операції Об’єднаних сил під керівництвом Командувача Об’єднаних сил Сергія Наєва відбувся круглий стіл за результатами третього місяця проведення операції.

У заході взяли участь запрошені голови Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій Олександр Куць та Юрій Гарбуз, відповідні керівники Військово-цивільних адміністрацій, командири оперативно-тактичних угруповань «Північ» та «Схід», військовий прокурор Об’єднаних сил, заступники командувача Об’єднаних сил із застосування Служби безпеки України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, командири бригад, полків, окремих батальйонів Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, що беруть участь у проведенні операції Об'єднаних сил.

У форматі круглого столу учасники обговорили досягнуті результати за військовою, правоохоронною, соціально-гуманітарними складовими, розглянули питання взаємодії з обласними Військово-цивільними адміністраціями. У ході конструктивного діалогу визначені подальші напрямки та заходи, що необхідно виконати у серпні поточного року та на подальшу перспективу. Всі складові сектору безпеки і оборони, які входять до складу Об’єднаних сил та голови Донецької та Луганської обласних держадміністрацій, керівники відповідних Військово-цивільних адміністрацій знають завдання та координують свої дії задля досягнення цілей державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях.

Департамент інформаційної  та внутрішньої політики облдержадміністрації