портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олександр Куць зустрівся з представниками правління громадської ради при ДонОДА

Опубліковано 31 липня 2018 року, 15:45

Сьогодні у Краматорську відбулась зустріч очільника області Олександра Куця з правлінням громадської ради при облдержадміністрації. Під час зустрічі була обговорена гуманітарна ситуація в населених пунктах  на лінії зіткнення, благоустрій КПВВ «Майорське», проблеми з виплатою пенсій внутрішньо переміщеним особам, впровадження інклюзивної освіти на Донеччині.

Також під час зустрічі члени громадської ради звернули увагу на реалізацію державних програм в сфері охорони здоров’я в Донецькій області, забезпечення безкоштовними стентами пацієнтів з гострим інфарктом міокарда. Крім цього, в момент обговорення було запропоновано визначити дату 5 липня офіційним святом, як «День визволення міст півночі Донеччини від проросійських терористів».

Окремо обговорили питання щодо відновлення газопостачання м. Авдіївка, на що голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць пообіцяв: «На сьогодні проект знаходиться в завершальній стадії. Після повного завершення робіт та отримання відповідного дозволу від Державної архітектурної інспекції України, об’єкт до початку опалювального сезону 2018-2019 рр. буде введено в експлуатацію».

Нагадаємо, 7 червня 2017 року в результаті ведення активних бойових дій сталося відключення системи газопостачання міста Авдіївка та низки прилеглих населених пунктів Ясинуватського району (с. Красногорівка, с. Орлівка, с. Тоненьке, с. Водяне, с. Первомайське, с. Нетайлове, с-ще Ласточкине) внаслідок аварії на магістральному газопроводі.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Інші новини за темою