Починаючи з 15 жовтня тепло на Донеччині вже отримують 1043 об’єкти соціальної сфери і 6000 житлових будинків, що становить 87% і 72% відповідно, на підконтрольній Україні території. Станом на ранок 17 жовтня в регіоні запущено 98% котелень.
Зокрема тепло отримують 456 (86%) дитячих дошкільних закладів, 459(85%) шкіл, 128 (90%) лікувальних закладів. У деяких навчальних закладах опалювальний сезон тимчасово відкладено у зв’язку з канікулами.
Департамент житлово-комунального господарства Донецької обласної військово-цивільної адміністрації проводить щоденний моніторинг запуску котелень та підключення до тепла споживачів. На підприємствах житлово-комунального господарства працюють цілодобові диспетчерські служби. Для можливого усунення аварійних ситуацій в області щоденно працює 325 аварійно-ремонтних бригад.
Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації