Виплата житлових субсидій та пільг у Донецькій області забезпечується своєчасно
Мешканці Донецької області можуть оформити субсидії в режимі онлайн. Відтепер заявник може пройти процес попередньої реєстрації документів та призначення субсидії в електронній формі.
На сьогодні Донеччина стала третім в Україні регіоном, мешканці якого можуть скористатися такою послугою. Подати заявку можна на сайті Міністерства соціальної політики за адресою - https://subsidii.mlsp.gov.ua/.
Поки що проект працює в пілотному форматі. Загалом же за минулий тиждень заяви на оформлення субсидій подали більше 4000 сімей Донеччини. Станом на 17 жовтня субсидії в регіоні оформили понад 41% сімей, які проживають на підконтрольній Україні території.
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації