портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На КПВВ у Донецькій області визначають місця для розташування мобільних центрів надання адміністративних послуг

Опубліковано 12 серпня 2020 року, 12:02

Питання покращення умов перетину лінії розмежування та створення гідних умов отримання адміністративних послуг громадянами, які проживають на тимчасово окупованій території Донецької  області, були обговорені під час огляду заступником голови Донецької облдержадміністрації Вадимом Філашкіним спільно з представниками структурних підрозділів ОДА та міжнародних організацій   контрольно-пропускних пунктів «Мар'їнка», «Новотроїцьке» та «Гнутове».

Спільним проєктом української влади та міжнародних організацій передбачається покращення санітарних та безпекових умов перебування громадян на КПВВ, а також придбання та розміщення мобільних центрів надання адміністративних послуг. Мобільні ЦНАПи будуть придбані  міжнародними донорами та передані на баланс об'єднаних територіальних громад. Вони будуть обслуговувати як мешканців громад, так і мешканців тимчасово окупованих територій.

"Мобільні ЦНАПи будуть працювати на КПВВ декілька днів на тиждень і надаватимуть максимальну кількість сервісів громадянам. Наразі нашим головним завданням є визначення місць їх розташування, які б відповідали вимогам безпеки та потребам маломобільних груп населення. І ця робота має бути проведена не для "галочки", адже перш за все ми працюємо для людей",- заявив Вадим Філашкін.

За ініціативи віце-прем'єр-міністра - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резникова в області також стартує пілотний проєкт зі створення на КПВВ сервісних центрів, які об'єднують центр надання адміністративних послуг, аптеку, магазин, банківське відділення та відділення поштового зв'язку тощо. Перший сервісний центр має з'явитись на КПВВ «Новотроїцьке», з часом  вони мають замінити мобільні ЦНАПи, які надаватимуть послуги сільському населенню Донеччини. Проєкт зі створення сервісних центрів також фінансуватиметься за рахунок міжнародних донорів.