14 листопада голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць зустрівся з заступником голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Марком Етерінгтоном. Мова йшла про бойові дії на Донеччині та Луганщині, про загострення конфлікту Росією, у тому числі демонструючи агресивні дії у Азовському морі, внаслідок чого страждають Маріупольський та Бердянський морські порти, а відтак і економіка регіону й України.
Голова Донецької облдержадміністрації зазначив, що українська влада і Донецька облдержадміністрація як її представник тісно співпрацюють з ОБСЄ.
«Завдяки цій співпраці нам вдається в часи загострення активних бойових дій домовлятися про режим припинення вогню для відновлення пошкодженої критичної інфраструктури. Але нещодавні висловлювання Олександра Хуга, який залишив пост заступника голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, у нас викликають великі занепокоєння. Сподіваємося, що це суто його позиція, і подальша робота ОБСЄ буде прозорою, об’єктивною та плідною. Українська сторона хотіла б бачити дії ОБСЄ більш чіткими та наполегливими, особливо, це стосується питання допуску гуманітарних місій і організацій до місць незаконного утримування українських громадян на тимчасово окупованих територіях задля формування списків бранців та вирішення їхньої подальшої долі», – підкреслив Олександр Куць.
Марк Етерінгтон запевнив, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зацікавлена у якнайшвидшому врегулюванні конфлікту на сході України, а відтак виконуватиме свою місію і надалі.
«У цьому наші пріоритети збігаються. Україна цю місію запросила, і тому ми працюємо на цій території задля повернення миру у вашу країну. І на цьому завжди наголошує у тому числі й керівник нашої організації пан Ертугрул Апакан. Тож і надалі ми працюватимемо у такому ж форматі», – зазначив пан Етерінгтон.
![](/storage/app/thumbnails/5d7/674/bfd/5bec378b9d08f555952383_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f4f/627/f4e/5bec378a6bb0e545613264_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4be/7cc/924/5bec378a6dddf753142327_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/91e/6fa/be3/5bec378ad1ecb468840161_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/51d/c22/aa5/5bec378ad3a68828210780_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/289/781/52a/5bec378b3a0b1817249444_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/05d/d4d/d47/5bec378b3a250765592617_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/117/802/7e3/5bec378b88277545670607_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cd2/728/4ae/5bec378be7f15564223288_820x360.jpg)