0-800-507-506, 0954633565

Олег Крамаренко здобув для Донеччини та України «золото» чемпіонату Європи з кіокушинкай карате

Опубліковано 07 листопада 2022 року, 15:06 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Олег Крамаренко здобув для Донеччини та України «золото» чемпіонату Європи з кіокушинкай карате У складі української збірної з кіокушинкай карате на чемпіонаті Європи, що відбувся 4-5 листопада в столиці Болгарії Софії, одну з восьми золотих нагород до скарбнички додав представник Донецької області Олег Крамаренко.

В розділі «куміте» серед юнаків до 16 років у ваговій категорії понад 75 кг наш спортсмен провів 4 переможні поєдинки. Спочатку він здолав суперника з Угорщини, у другому двобої та півфіналі довів свою перевагу над каратистами з Болгарії, а у фіналі виявився кращим за представника Грузії. На змаганнях Олег Крамаренко виступає за Краматорську громаду, повідомляє управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Загалом збірна України на чемпіонаті Європи в Софії виборола 40 медалей (8 золотих, 12 срібних, 20 бронзових) і посіла друге командне місце серед 22 країн-учасниць змагань.