Навіть у новорічну ніч росіяни продовжували стріляти на різних ділянках фронту, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
На Волноваському напрямку під вогонь потрапив Вугледар та околиці міста — без жертв.
На Донецькому напрямку напередодні відбувся обстріл приватного сектора Курахового, а вже після півночі росіяни двічі обстріляли Авдіївку з Градів — ніхто не постраждав.
На Горлівському напрямку обстрілу зазнав Торецьк — пошкоджено 8 будинків, інформація про постраждалих не надходила.
Також учора снаряд прилетів до Олексієво-Дружківки Дружківської громади — снаряд не розірвався, руйнувань та жертв немає.
![](/storage/app/thumbnails/e53/830/a67/320561230_3437909449818874_5055797774541490029_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/38f/a0c/1ff/322479911_890837248718188_1226093860979674997_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/09e/ad7/2c9/321958268_1417340622337324_742235021249956898_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/646/56f/a9c/322369439_918805159107360_8570488335099060785_n_820x360.jpg)