Під час IX Конгресу освітян «Код незламності освіти Донеччини» до привітань педагогів з початком нового навчального року приєднався Андрій Сташків, заступник Міністра освіти і науки України з питань середньої освіти, подякувавши всіх керівникам органів управлінь освітою, директорам і педагогам закладів освіти за роботу в надскладних умовах війни: «Я дякую вам за ту роботу, яку ви виконували протягом минулого року, коли фактично ми не знали, куди рухаємося і що буде завтра. Я дякую за роботу з учнями, які виїхали за кордон і для яких школа залишається тим містком між Україною та країною, у якій вони перебувають».
Андрій Борисович наголосив на тому, що наразі Міністерство освіти і науки працює над відновленням реформи «Нова українська школа», висвітлив питання щодо друку підручників, розподілення освітньої субвенції НУШ та стандарту профільної освіти, над яким зараз працює Міністерство освіти і науки України.
«Я дуже вірю, що наступного року ми будемо говорити про відновлення на території всієї Донецької області очного навчання завдяки нашим з вами зусиллям та Збройним силам України!» – додав Андрій Сташків.
![](/storage/app/thumbnails/ade/064/ddd/36771c9a-dd0e-4617-928e-63a79f276aae_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/398/6b7/92f/81a5f69e-6138-4736-9f18-9a802ac8ac1c_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aa8/0f6/683/b233dd69-fde9-4e8d-9a8e-d490d3ed996c_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/734/2c4/121/c8bd08c0-c5a7-4a5f-b694-1276422e66ad_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/abe/360/08f/815c68e9-a2fa-4ba6-812f-a74284839832_820x360.jpg)