Із професійним святом привітав сьогодні рятувальників Донеччини начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
- Війна знову випробовує їх на міцність. І вони гідно проходять ці випробування. Рятувальники ДСНС першими прибувають на місце злочинів російських окупантів: розбирають завали зруйнованих будинків, приборкують пожежі, рятують людей. - наголосив очільник області. - Служба в умовах війни загартовує їхні характери, відточує майстерність, загострює готовність прийти на допомогу. Дякую кожному, хто у цей складний для країни час гідно виконує свою роботу. Вічна пам'ять тим, хто віддав за це своє життя.
Начальник Головного управління ДСНС України у Донецькій області Олексій Мігрін подякував за самовіддану та мужню працю всім співробітникам Донецького гарнізону.
З нагоди професійного свята кращім співробітникам Служби порятунку Донеччини були вручені нагороди від МВС, ЗСУ, ДСНС та обласної військової адміністрації. Зокрема були вручені чергові спеціальні звання.
![](/storage/app/thumbnails/975/7fd/f85/307166654_631395895209635_7508764481889261436_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c44/a95/9ed/307071379_631395938542964_6339278345418719206_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ea2/573/bb8/307125917_631395948542963_895772722106204038_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cc7/0bf/b10/307191616_631396101876281_321071159556184589_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/453/80e/0f4/307161115_631396275209597_6486127090613167635_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e0f/6f7/f97/307161120_631396291876262_5693419329922898417_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/667/8af/082/307102216_631396335209591_1786844409052533410_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cea/f15/cd9/307120529_631395081876383_2667912277502372462_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aad/6f2/d96/307437017_631395828542975_6928821520022675654_n_820x360.jpg)