Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко провів розширену онлайнову нараду за участі керівників військових адміністрацій усіх рівнів та структурних підрозділів обласної адміністрації. Обговорювали проблемні питання, пов'язані з організацією роботи у громадах в умовах воєнного стану.
На нараді йшла мова про механізм взаємодії із військовими, зокрема, у питаннях обліку та сплати за використані енергоносії. Крім того, обговорили облаштування захисних споруд у освітніх закладах, організацію роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл в умовах воєнного стану, а також вкотре акцентували увагу на правилах зберігання архівних документів. Окремо зупинилися й на можливості збереження мистецької освіти та підтримки медичних закладів.
- Вдячний кожному і кожній, хто нині залишається на Донеччині і сумлінно й віддано виконує свою роботу - з розумінням, що навіть за таких умов робота має бути виконана чітко й повною мірою, - підкреслив очільник області. - Працюємо на нашу спільну українську перемогу.
![](/storage/app/thumbnails/12d/79d/3c0/347256981_274178061634668_7846999114213183199_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7a8/3ca/99b/347385306_913766049716995_2716992287600343306_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/75c/d40/177/347245913_743292447575978_381135761777132761_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/064/cf7/35a/347234849_668966081735441_2587713894778521064_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4d5/675/4c9/347400611_488070060142038_5886109969275183780_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8a2/024/c4c/347394208_776765017433940_5719285157369900033_n_820x360.jpg)