портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павло Кириленко розповів, як учні можуть повернутися в школи Донецької області

Опубліковано 30 травня 2023 року, 19:40

До поновлення навчального процесу в закладах освіти області в офлайн-режимі стратегічно готуються вже зараз. У тому числі, і до пілотного проєкту, коли навчання принаймні частини учнів, які перебувають на території області, відбуватиметься з використанням укриттів, спеціально обладнаних у школах. Про реалізацію цього проєкту, його наявні та потенційні джерела фінансування розповів сьогодні під час брифінгу у пресцентрі Донецької обласної військової адміністрації начальник Донецької ОВА Павло Кириленко.

Нагадаємо, Донецькій області у 2023 році передбачено 23 624,00 тис грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти. Тобто. скористатися цими грошима зможуть кілька шкіл.

Очільник області не вважає цю суму значною і, відповідно, не збирається зупинятись, як у мотивуванні збільшення бюджетного фінансування, так і у залученні допомоги міжнародних партнерів.

- На території області зараз перебувають 32 тисячі учнів, які навчаються онлайн. Частину з них ми можемо перевести в "режим укриттів", - каже Павло Кириленко. І додає, що вже працюють і над логістикою, безпекою доставлення дітей від місця проживання до місця навчання. Прораховуються всі деталі.

Питання фінансування цього безпекового проєкту очільник області обговорює і на всіх без виключення зустрічах с дипломатами, щоб залучити до цього процесу і можливості послів іноземних держав. Є надія, що наслідки такої синергії держбюджету та міжнародної допомоги ("буде єдиний процес, а учасників і донорів декілька, такий розрахунок") ми побачимо вже в новому навчальному році.