портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Перевірено готовність до реагування на можливі надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду

Опубліковано 29 серпня 2022 року, 14:41 , Департамент з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Вадима Філашкіна у режимі відеоконференції відбулось штабне тренування за темою «Дії органів управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Донецької області та її ланок в умовах підвищення загроз та ризиків виникнення надзвичайних ситуацій, що характерні для осінньо-зимового періоду».

Головна мета такого заходу – перевірка готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду з боку обласних спеціалізованих служб цивільного захисту і відповідних структур в районах та у містах області. 

У заході взяли участь голови райдержадміністрацій, начальники районних військових адміністрацій, начальники міських військових адміністрацій Краматорська і Слов’янська, а також міський голова Покровська. Від облдержадміністрації до штабних тренувань були також залучені керівники обласних спеціалізованих служб цивільного захисту та окремих структурних підрозділів.

За результатами проведення штабних тренувань учасники заходу також мали змогу обговорити проблемні питання і визначити шляхи їх якнайшвидшого вирішення.