Обласна лікарня інтенсивного лікування, яка успішно працювала у Маріуполі до окупації міста, розгорнула свою роботу в Києві. Колектив ОЛІЛу без перебільшення - героїчний. Медики достойно пройшли випробування, які випали на їхню долю під час знищення Маріуполя рашистами. Вони до останньої можливості допомагали людям, а після окупації міста змогли вийти на територію вільної України і зараз працюють для маріупольців та переселенців з інших окупованих міст Донеччини.
Вже зараз у Києві працює маріупольський перинатальний центр та онкологічний диспансер; ведуть прийом гастроентеролог, хірург, ревматолог, уролог, офтальмолог, травматолог, нейрохірург, кардіолог, кардіохірург, терапевт та сімейний лікар. У їхньому арсеналі - обладнання, евакуйоване з території області.
Сьогодні наявну матеріальну та технічну базу лікарні оглянув начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. Очільник області поспілкуватися з колективом, обговорив проблеми та шляхи їх вирішення.
- Розуміємо, що зараз найбільший скарб - це люди. Фахові, порядні і професійні. А тому, попри складнощі і перепони, перш за все намагатимемося зберегти колектив - після звільнення Маріуполя роботи у лікарів буде багато, - наголошує очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/658/2c1/511/332420334_767909794697981_3373664946059769832_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f2f/dc3/87d/332267264_3328088700782661_1289335258923123126_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/31c/b92/bec/332478164_1532892753899314_2290246249345633632_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/689/e0d/fe7/332508662_722442889515470_659102078953062567_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/34b/696/63b/332310140_977879949850355_4654426946899713675_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7b3/9b4/805/332391047_752452906101361_4918365407291380871_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9a2/e6c/74c/332185159_3343231385888358_3404699013840350081_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/be0/bbc/9b1/332282359_565483978946177_4613026892814955100_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8a1/f9e/fc1/332396529_577105974298037_4330282273527581394_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f9b/c47/0c3/332153381_567826775392292_6565594107599765395_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8f3/562/44d/332375640_527646856166153_2636755911666164842_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4cd/26b/704/332315702_754639489196979_3007675836110474812_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/be0/bbc/9b1/332282359_565483978946177_4613026892814955100_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a4e/528/801/332477366_671420291448666_2476230086089285704_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/949/128/6a0/332479010_720777753030882_8666232871221778254_n_820x360.jpg)