На базі КЗ «Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв ім. Івана Карабиця» у дистанційному режимі продовжується обласний огляд-конкурс учнів мистецьких шкіл «Бахмутська весна», організований управлінням культури і туризму Донецької облдержадміністрації та КЗ «Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв ім. Івана Карабиця».
8 квітня 2023 року журі оцінювало конкурсні виступи та роботи 21 учня мистецьких шкіл мм. Білицьке, Костянтинівка, Краматорськ, Слов’янськ, Харків, Хмельницький за спеціалізацією «Теорія музики».
З результатами огляду-конкурсу «Бахмутська весна» за спеціалізацією «Теорія музики» можна ознайомитися за посиланням: https://amuzatua.wixsite.com/amuz/pidsumki-mtd
Вітаємо юних теоретиків музичного мистецтва та їхніх викладачів із новими досягненнями, бажаємо позитивних емоцій і майбутніх перемог.
Дякуємо поважному журі за плідну працю та неупереджене суддівство.
За інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/858/c95/ca6/9_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/84d/5bc/a96/1-2-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/72b/25b/b2e/2-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/884/793/09a/5-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f01/041/586/3-1-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/258/d11/e34/4-3_820x360.jpg)