портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Підсумки роботи Донецької обласної служби зайнятості за січень-серпень 2023 року

Опубліковано 08 вересня 2023 року, 16:08 , Донецький обласний центр зайнятості

В умовах продовження воєнних дій служба зайнятості Донеччини докладає максимум зусиль для стабілізації ситуації на регіональному ринку праці - реалізовується низка урядових ініціатив, направлених на підтримку безробітних та роботодавців, а також надаються послуги з працевлаштування, професійного навчання, організації суспільно корисних робіт тощо.

Поступово зростає кількість вакансій, які пропонують роботодавці. Так, упродовж січня-серпня 2023 року 1,6 тис. працедавців подали до центрів зайнятості області 7,3 тис. пропозицій роботи. Рівень укомплектування вакансій складає 88,8%, за цією позицією Донеччина зберігає лідерство серед регіонів України з початку 2023 року. Розмір середньої заробітної плати у вакансіях станом на 1 вересня 2023 року становить майже 11 тис. гривень.

Загалом у січні-серпні 2023 року перебували на обліку в службі зайнятості та отримували послуги 19,1 тис. осіб, у тому числі 14,1 тис. безробітних. За сприяння служби зайнятості отримали роботу понад 7 тисяч осіб. Найбільші обсяги працевлаштування відбулися переважно на підприємствах видобувної та переробної промисловості, в торгівлі, а також у галузях освіти, охорони здоров’я, державного управління та сільського господарства. Рівень працевлаштування безробітних за січень-серпень 2023 року склав 32,1%, за цією рейтинговою позицією Донецька область посідає п’яте місце серед інших регіонів країни.

Пройшли професійне навчання та здобули нові компетенції 2,1 тис. безробітних. Рівень працевлаштування після навчання – 89,3%. Отримали ваучер на навчання та підвищення кваліфікації – 730 осіб.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено більше 600 осіб, зокрема, це роботи соціального напрямку із вразливими верствами населення, екологічний захист навколишнього середовища, благоустрій тощо.

В суспільно корисних роботах у січні-серпні 2023 року взяли участь 5,2 тис. осіб. За кількістю залучених до «Армії відновлення» Донеччина входить до трійки лідерів серед інших регіонів країни. Виконуючи такі роботи, безробітні не тільки отримують заробітну плату, але й приносять значну користь територіальним громадам і суспільству.

Щодня служба зайнятості перебуває на зв’язку з кожним клієнтом і готова запропонувати повний спектр послуг як для пошукачів роботи, так і для роботодавців.