портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Підтримка роботодавців: компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО

Опубліковано 12 березня 2024 року, 09:04 , Донецький обласний центр зайнятості

Через воєнні дії мешканці Донеччини змушені переїзджати до більш безпечних регіонів країни, а підприємці - релокувати свій бізнес. Для того, щоб допомогти тим, хто вимушено змінив місце проживання, уряд запровадив ряд фінансових стимулів для працедавців.

Одним з них є компенсація витрат роботодавців при працевлаштуванні зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб на умовах строкових трудових договорів. Порядок та умови надання цієї компенсації затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 696 https://bit.ly/3TngkN7.

Право на отримання таких виплат має роботодавець, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних з числа ВПО за направленням центру зайнятості на умовах строкових трудових договорів. Компенсуються фактичні витрати на оплату праці, але не вище двох розмірів мінімальної заробітної плати. Сума компенсації за кожен непарний місяць роботи складає від 8 662 грн.

Для того, щоб отримати виплати роботодавцю необхідно протягом двох місяців з дня працевлаштування ВПО подати до центру зайнятості заяву.

Більш детально щодо цієї компенсаційної програми можна дізнатися за посиланням https://bit.ly/43YhNfW

Якщо необхідна консультація, телефонуйте до call-центру Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-33-61-67.