Питання безпеки, культури та економіки обговорили голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко та західноєвропейські журналісти у четвер, 21 жовтня.
Медійники з Німеччини, Австрії та Швейцарії вперше на Донеччині, але виявляють щирий інтерес до України і нашого регіону зокрема.
«Вони чудово знають, яким складним було становище в регіоні і звернули увагу, що ми чудово даємо раду з радянською економічною спадщиною. Приємно таке чути, адже це ознака того, що зусилля останніх семи років з перетворення області таки даються взнаки. Запевнив, що саме зараз найкращий час інвестувати в Донеччину, бо наша економіка міцнішатиме, а отже і вартість інвестицій тільки зростатиме», - зазначив Павло Кириленко.
Багато часу також присвятили розмові про ситуацію з обороною від російської агресії та пандемією.
![](/storage/app/thumbnails/19d/9eb/a5b/247303663_1063701717712248_1137263470107085271_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3da/4d3/ff7/247365629_1063700971045656_7127434378046070794_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/822/7e9/0f2/246623739_1063701184378968_67437738359252228_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/843/c6d/ba0/247136122_1063702261045527_3321969505725859607_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c8b/263/2dd/247402617_1063702067712213_1335777447172161856_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a88/9fb/7ef/247183996_1063701207712299_4531610404722445818_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2d3/2a6/635/247466729_1063702671045486_6995882513583338430_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6b9/38c/bc5/247492633_1063702507712169_4127940331980104418_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cfc/d12/706/247596457_1063702227712197_6395615634971311795_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0ec/8ec/187/247590607_1063701167712303_8878469305536733446_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c09/187/d30/247678465_1063702444378842_2092257264315177859_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/764/0eb/d5f/247672392_1063702184378868_6955313850981891400_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/317/4bb/a79/247720134_1063702451045508_728925955294018694_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cb1/22c/106/247681934_1063702134378873_28020909579765653_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/da2/df4/f71/247910629_1063702384378848_4974556413136452571_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/32f/675/151/247939465_1063701757712244_4614787181422761074_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fb4/12d/ca7/248152195_1063701827712237_5065868342375524316_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8e9/0e9/5bc/248194366_1063702107712209_4881005841148284829_n_820x360.jpg)