Питання модернізації та забезпечення безперебійної роботи об'єктів критичної інфраструктури Донеччини та Луганщини обговорили учасники онлайнової зустрічі із міністеркою з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Іриною Верещук та директором місії USAID в Україні Джеймсом Хоупом. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.
Очільник області озвучив одну з найгостріших для Донеччини проблем - забезпечення безперебійного якісного водопостачання.
«Модернізація компанії «Вода Донбасу» - єдиний дієвий механізм для досягнення цієї мети. Адже «Вода Донбасу» - єдиний постачальник води у Донецькій області. Компанія забезпечує водопостачання та водовідведення у 289 населених пунктах Донеччини, а це близько 3,9 млн людей по обидва боки лінії розмежування», - зазначив Павло Кириленко.
Також були визначені першочергові завдання для послідовної реалізації заходів із модернізації компанії.
![](/storage/app/thumbnails/955/9bb/3c8/263369122_1090145038401249_9217653590608749866_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7fd/bc2/f75/263567923_1090145041734582_2201626731895562258_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/97b/2c4/028/263062883_1090145045067915_3222621703388951780_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/31c/f89/e13/263300908_1090145148401238_2212695749579593129_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/93c/5d3/d04/263583886_1090145161734570_6106297049425889863_n_820x360.jpg)