портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Пластуни Донеччини знову в дії: відбувся обласний пластовий табір

Опубліковано 23 липня 2021 року, 16:00 , Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

Обласний пластовий табір відбувся з 19 по 21 липня у Святогірську.  

Захід було проведено управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації спільно з відокремленим підрозділом молодіжної організації «Пласт-Національна Скаутська Організація України» в місті Краматорськ в Донецькій області «Станиця Краматорськ» та громадською організацією Платформа Ініціатив «Теплиця». 

Участь у таборі взяли пластуни з міст Авдіївка, Костянтинівка, Краматорськ, Маріуполь, Покровськ, Селидове, Слов’янськ, с. Новолуганське Світлодарської територіальної громади та досвідчені інструктори з Києва, Львова та Миколаєва.

Учасники здобули практичні навички наметового таборування, орієнтування на місцевості, слідознавства, виживання в дикій природі підвищили рівень громадянської освіти, взяли участь майстер-класах із живопису від професійних художників Федора Півня та Оксани Проселкової.

Програма табору також передбачала проведення екологічної акції з очищення узбережжя річки Сіверський Донець, під час якої пластуни опановували навички з журналістики, блогерства та відеозйомки.