0-800-507-506, 0954633565

Представник Донеччини Артем Кайдан – чотириразовий чемпіон ветеранських змагань «Ігри нескорених»

Опубліковано 16 липня 2021 року, 11:39

Представник Донеччини Артем Кайдан – головний спеціаліст-юрисконсульт відділу правової роботи департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації,  став чотириразовим чемпіоном ветеранських змагань «Ігри нескорених».

Всеукраїнські ветеранські змагання «Ігри  нескорених» з плавання відбулись 10 та 11 липня у Палаці водних видів спорту КПНЗ «ДЮСШ №1» міста Кривий Ріг (Дніпропетровська область).

У змаганнях з плавання Артем Кайдан виступив у категорії ISE і здобув чотири золоті медалі – на дистанціях 50 м і 100 м вільний стиль, 50 м батерфляй, 50 м на спині.

До участі в змаганнях «Ігри нескорених. Кривий Ріг» зареєструвались 98 ветеранів і військовослужбовців – 95 чоловіків і три жінки, які зібрались з 20 областей нашої країни.

Серед них є ветерани, які вже не вперше беруть участь у «Іграх нескорених», а також ті, для кого ці змагання стали першими в житті. Кожен учасник самостійно вирішив, у якому виді спорту змагатися – в плаванні чи стрільбі з лука.