Сьогодні, 20 грудня, директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко взяла участь у засіданні Комітету по малому та середньому бізнесу Донецької торгово-промислової палати.
Під час відкритої дискусії поінформувала учасників про реалізацію на Донеччині урядових програм фінансової підтримки бізнесу в умовах війни. Йшлося про низку активних програм щодо надання мікрогрантів та грантів, ваучерів на навчання, компенсацій за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та людей з з інвалідністю.
![](/storage/app/thumbnails/53e/9c2/a4b/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-15405855fbcb9f_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d72/301/c42/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-154058ef43f6cd_820x360.jpg)