портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Президент України провів зустріч із міністром оборони Королівства Норвегія

Опубліковано 11 березня 2023 року, 10:23 , Головний сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром оборони Королівства Норвегія Бйорном Арільдом Грамом.

Вітаючи делегацію, Президент висловив подяку уряду, парламенту та всьому народу Норвегії за всебічну допомогу, що надається Україні та нашим громадянам, за дієву підтримку суверенітету й територіальної цілісності нашої держави, в протидії енергетичному терору з боку агресора протягом минулої зими.

Глава держави відзначив ухвалене нещодавно Королівством рішення щодо виділення 7 мільярдів євро на п’ятирічну програму підтримки України: «Вдячний за цю можливість і за це рішення. Це хороший приклад для деяких країн, як робити не теоретичні, а практичні кроки на підтримку України. Дуже вам дякую за те, що ви зайняли таку позицію».

У відповідь на висловлені міністром оборони Норвегії співчуття у зв’язку із жертвами серед українців через російську агресію та його високу оцінку сміливості нашого народу, що надихає всю Європу, Президент акцентував на першочерговості питання нарощування обсягів і темпів військової допомоги для сил оборони України.

«Наш ключовий пріоритет незмінний – зміцнення Збройних Сил. Нарощування постачання зброї та пришвидшення отримання вже оголошеної допомоги», – наголосив Володимир Зеленський.

Під час зустрічі окрему увагу було приділено практичним ефективним крокам у контексті посилення протиповітряної та протиракетної оборони України, які наразі здійснюються.

*Згідно сайту www.president.gov.ua