Діяльність 62 автозаправних станцій та суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі або зберігання пального та працювали із суттєвими порушеннями діючого законодавства, припинено у Донецькій області з 13 березня до 30 листопада. Про це повідомив заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін під час селекторної наради щодо роботи міжвідомчої регіональної групи щодо боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним сьогодні, 1 грудня.
"Протягом року міжвідомчою регіональною групою проведено 1884 перевірки, за результатами яких припинено діяльність 62 автозаправних станцій та суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі або зберігання пального, складено 109 адміністративних протоколів за частиною 1 статті 164 КУпАП, 599 адмінпротоколів за статтями 175, 175-2, 185-14 КУпАП та 2 адмінпротоколи за частиною 1 статті 132 КУпАП за порушення правил транспортування бензину. Також порушено 11 кримінальних проваджень за фактами незаконного зберігання, збуту та транспортування підакцизних паливно-мастильних матеріалів. Ми готові надавати усю необхідну підтримку організаціям та установам, які входять до складу групи, для того, щоб ефективність виявлення та покарання правопорушників була якомога вищою", - наголосив Вадим Філашкін.
Також він зазначив, що під час роботи міжвідомчої групи з незаконного обігу було вилучено 630 тонн паливно-мастильних матеріалів, а підрозділами ГУ ДСНС України в Донецької області стягнуто понад 1,2 мільйона гривень за порушення правил пожежної безпеки на АЗС та у місцях зберігання пального.
Під час селекторної наради були розглянуті найбільш актуальні питання співпраці різних державних органів під час проведення перевірок. Також заступник очільника області закликав членів групи долучати до перевірок представників Донецької ОДА та засобів масової інформації для ширшого інформування населення про діяльність міжвідомчої регіональної групи.