Проведення Днів Гостинності започатковано Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром з метою популяризації екологічної освіти, емоційного розвантаження та психологічної підтримки учнівської молоді.
Кожен перший четвер місяця у межах заходів для дітей проводяться цікаві онлайн-зустрічі з природоохоронної тематики.
У січні відбулась чергова зустріч, до якої долучилося 100 здобувачів освіти Донеччини. Захід був присвячений темі «Підгодовування птахів взимку». Діти активно відповідали на питання, розповідали про годівнички, які виробили власноруч. Учні дізналися, чим можна годувати птахів, а які продукти є шкідливими, та пройшли майстер-клас із виготовлення еко-годівничок і поробок у вигляді пташок.
Дні гостинності у Донецькому обласному еколого-натуралістичному центрі тривають. Слідкуйте за оновленнями на офіційній сторінці закладу за посиланням: https://www.facebook.com/donoenc