Проєкт USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» передав 10 дизельних електростанцій для організації безперебійного електропостачання у населених пунктах області, а також для критичних потреб об’єктів КП «Вода Донбасу», які потребують безперебійного живлення, особливо в умовах військової агресії росії проти України.
Завдяки цій допомозі буде можливість забезпечити безперебійне електропостачання та водопостачання інфраструктури області, що зараз є дуже важливим.
Але це тільки частина допомоги, на яку очікує Донеччина.
Вже незабаром наші партнери передадуть супутникові телефони, бронежилети, каски, рації та тенти.
![](/storage/app/thumbnails/01e/1a1/0e0/IMG_20220427_115000_593_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/010/d72/b05/IMG_20220427_114955_457_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/02a/233/586/IMG_20220427_115017_147_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/78b/3d9/65d/IMG_20220427_115142_817_820x360.jpg)