З метою підведення підсумків діяльності Великоновосілківської районної державної адміністрації Донецької області, 25 лютого 2019 року відбудеться публічний звіт голови Великоновосілківської районної державної адміністрації Ященко Ганни Анатоліївни.
Регламент заходу:
14.00-14.30 - презентація публічного звіту голови Великоновосілківської районної державної адміністрації Донецької області Ященко Ганни Анатоліївни.
14.30-15.00 - запитання та відповіді.
Запрошуються представники Громадської ради при райдержадміністрації, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експерти відповідних галузей.
Публічний звіт проходитиме у формі круглого столу в залі засідань районної ради за адресою: вул. Центральна, 34, смт Велика Новосілка, Донецької області.
Відповідальні за проведення заходу:
організаційний відділ апарату райдержадміністрації (начальник відділу – Гімішлі Олена Євгенівна, тел. (06243) 2-04-64)
Інформацію про учасників круглого столу просимо надати за телефоном (06243) 2-04-64 або електронною поштою: E-mail: [email protected] до 22 лютого 2019 року.