12 лютого в Донецькій облдержадміністрації відбулась нарада під головуванням директора департаменту житлово-комунального господарства Олександра Баранника, спеціаліста з розвитку громад ПРООН Наталії Єременко та експерта Міжнародної Фінансової Корпорації Групи Світового банку (IFC) Ігоря Галочки спільно з представниками органів місцевого самоврядування. У першу чергу, на нараді було презентовано проект ЄС/ПРООН "Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень" (Houses).
Його метою є стимулювання та підтримка створення ОСББ; підготовка ОСББ для отримання фінансування та реалізації проектів з покращення стану будинків; сприяння підвищенню обізнаності населення з питань енергоефективності та енергозбереження; сприяння підвищенню енергоефективності житлового фонду. Друга тема наради висвітлювала допомогу з боку IFC стосовно впровадження енергоефективних проектів.
![](/storage/app/thumbnails/039/366/e75/img20190212111132-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e60/b6b/4dc/img20190212111114-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/027/3f9/e4f/img20190212112422-1_820x360.jpg)