Завершені ремонтні роботи на водогоні 900 мм «Горлівка-Торецьк». Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.
Сьогодні на цьому водогоні фахівці комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» заварили тріщину 1,2 метри на 5 сантиметрів. О 15:40 завершили зварювальні роботи, 15:55 запустили агрегат для заповнення водогону.
«Враховуючи технологічні особливості, вода до Торецька дійде орієнтовно до 2-3 години ночі. До 9-10 ранку має бути у абонентів. Дякую саперам ДСНС, які допомогли ремонтним бригадам дістатися до місця події. Дякую ремонтникам «Води Донбасу», які працювали у надскладних умовах, до місця пориву діставалися пішки, зі зварювальними апаратами на плечах», - написав очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/ac5/0bb/cd3/117242147_765221160893640_1005586834954256158_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ef7/e6f/e07/117342488_765221257560297_349432721681894667_o_820x360.jpg)