портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Росіяни завдали авіаудару по Драмтеатру і басейну «Нептун» у Маріуполі, а також з Градів обстріляли авто колону, що йшла на Запоріжжя

Опубліковано 16 березня 2022 року, 19:28

Росіяни завдали авіаудару по Драмтеатру і басейну «Нептун» у Маріуполі, а також з  Градів обстріляли автомобільну колону, що йшла з цього міста на Запоріжжя.  Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

«Росіяни цілеспрямовано б’ють по цивільних! Ці покидьки прагнуть фізично знищити Маріуполь і маріупольців, які давно вже стали символом нашого опору. Сьогодні вони завдали авіаудару по Драмтеатру і басейну «Нептун», - написав Павло Кириленко. 

У Драмтеатрі переховувалося, за попередніми даними, кілька сотень маріупольців. Що з ними тепер – невідомо, адже вхід до бомбосховища заблоковано уламками. 

«Росіяни уже зараз починають брехати, наче там був штаб полку Азов. Але вони і самі чудово знають, що там були лише цивільні.  Так само виключно цивільні перебували і в «Нептуні». Тепер там під завалами, серед інших, вагітні жінки та жінки з дітьми. Це – чистий тероризм!», - наголосив очільник області. 

Він зазначив, що зараз неможливо встановити кількість жертв цих обстрілів, не кажучи вже про масштаби руйнувань.

«Крім того, сьогодні ж російська мерзота з Градів обстріляла автомобільну колону, що йшла з Маріуполя на Запоріжжя. Є 5 поранених, у тому числі одна дитина.  Кожна сльозинка, кожна краплина української крові ще відгукнеться росіянам на трибуналі! Ніколи не забудемо і не пробачимо!»,  -  написав Павло Кириленко.