Росіяни завдали трьох авіаударів по Великій Новосілці сьогодні, 14 квітня. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.
«Росіяни продовжують війну на винищення мирного населення. Сьогодні під ворожим вогнем – території на заході на півночі області. Зранку росіяни завдали трьох авіаударів по Великій Новосілці – щонайменше двоє поранених. Пошкоджено цивільну інфраструктуру. Одна з бомб влучила у багатоповерхівку, але, на щастя, всі її мешканці вже були евакуйовані. Це ще одне яскраве свідчення того, що евакуація рятує життя у прямому сенсі слова», - написав очільник області.
Крім того, під обстріли потрапили Зарічне, Вугледар та Богородичне. У Зарічному 1 людина загинула і 2 поранено, у Вугледарі – 1 загиблий і 3 поранених.
Тим часом продовжується евакуація цивільних із зони бойових дій. Сьогодні вивезли 46 людей з Вугледара, серед яких 6 дітей.
«Сьогоднішній приклад Великої Новосілки чітко доводить, що евакуація – це життєва необхідність. Тому вкотре закликаю всіх, хто не задіяний у роботі критичної інфраструктури, якнайшвидше покинути область. Ворог буде продовжувати атакувати цивільних, і з кожним днем – все жорстокіше. Не давайте росіянам цього зробити! Виїдьте за межі області і дайте Збройним силам України боронити нашу землю і наші життя!», - закликав Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/e91/766/6db/278226159_525618182454074_7674563830589715462_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/076/3eb/ec4/278122692_525618169120742_1315017436494236020_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/52f/a37/d71/278079480_525618189120740_5652943103049169192_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/73c/149/289/278333793_525618172454075_3792201662226362919_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6ef/b19/9fa/278523706_525618275787398_6277092147896777127_n_820x360.jpg)