В області розпочато ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Для участі у конкурсі подано 250 робіт за 54 секціями та 12 науковими відділеннями.
Перший етап Конкурсу передбачав заочне оцінювання та рецензування науково-дослідницьких робіт, яке здійснювалось членами журі на предмет дотримання учасниками вимог щодо написання, оформлення та представлення учнівських науково-дослідницьких робіт. Другий етап Конкурсу - оцінювання навчальних досягнень учасників конкурсу із базових дисциплін, - відбувся 9 лютого у формі контрольної роботи у стінах Донецького національного технічного університету (м. Покровськ), Маріупольського державного університету (м. Маріуполь) та Донбаського державного педагогічного університету (м. Слов’янськ). Участь у заході взяли понад 240 талановитих школярів.
Третій, підсумковий етап обласного Конкурсу, відбудеться 14 та 15 лютого 2020 року. Переможці представлятимуть Донеччину на фінальному етапі у Києві.
![](/storage/app/thumbnails/2a9/52d/040/257_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/776/126/9c9/202_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/634/431/4c1/264_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4a4/3c8/ce8/248_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6b6/961/44a/442_820x360.jpg)