На території Донеччини триває обов'язкова евакуація. За минулу добу із зони активних бойових дій рятувальниками проведена евакуація 10 осіб з Покровського, Бахмутського та Краматорського районів, повідомляє Головне управління ДСНС у Донецькій області. Також особовим складом Головного управління під час евакуації в Покровському районі надана допомога 305 людям, з них 33 дитини та 20 осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Відповідно, до процесу евакуації жителів Донеччини залучені і співробітники ДСНС у інших областях. Так, вчора, 1 вересня, у Хмельницькому рятувальники зустріли черговий евакуаційний потяг із мешканцями нашого краю, які змушені були залишити свої домівки через війну та шукати прихистку у громадах цієї області. Фахівці ДСНС і тут допомогли вийти з потяга, перенести речі, дістатись автомобіля швидкої, а також надали психологічну допомогу.
![](/storage/app/thumbnails/7a7/a78/481/304875749_5427917767294249_5231224808615312473_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/93e/a65/666/303594293_5427919007294125_9019214441764613488_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/527/de7/0d7/304555068_449221887232582_8267811982510829794_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fcb/0f9/6e4/304065937_449222003899237_4927075258958908969_n_820x360.jpg)