портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ще 25 мешканців Донецької області отримали компенсацію за житло, зруйноване внаслідок російської агресії

Опубліковано 09 вересня 2021 року, 17:07

Кошти компенсації за житло, зруйноване внаслідок збройної російської агресії на сході України, надійшли на рахунки 25 мешканців Донецької області сьогодні, 9 вересня. Про це повідомив заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін під час засідання комісії розгляду питань, пов’язаних з наданням грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією РФ.

"Хочу зазначити, що сьогодні департамент соціального захисту населення облдержадміністрації перераховує черговим 25 постраждалим особам на банківські рахунки 5 млн гривень грошової компенсації, які вчора надійшли з Мінреінтеграції. Всього протягом 2021 року комісією прийнято 196 позитивних рішень щодо надання грошової компенсації на загальну суму 47,3 млн гривень", - зазначив він.

Сьогодні на засіданні було погоджено 47 нових заяв від мешканців Слов'янська, Мар'їнки, Красногорівки, Широкиного та інших населених пунктів, розташованих поблизу лінії розмежування. Вадим Філашкін висловив сподівання на те, що вже найближчим часом люди отримають виплати та зможуть придбати собі нове житло.