портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ще у 7 населених пунктах Донеччини оголошено примусову евакуацію дітей

Опубліковано 02 червня 2023 року, 13:31

Під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук відбулося засідання Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану. Члени Коордштабу одностайно підтримали рішення Донецької ОВА про оголошення обов’язкової евакуації 239 дітей із 7 населених пунктів Донеччини, де безпекова ситуація залишається критичною.

Примусова евакуація дітей буде проведена в місті Залізне, селищах Нью-Йорк і Північне, селах Костянтинівка, Іванопілля, Миколаївка, Подільське. Евакуйовані діти в супроводі одного з батьків або ж законного представника будуть забезпечені безкоштовним прихистком, соціальними гарантіями, гуманітарною допомогою і психологічною підтримкою. 

Мінреінтеграції вкотре закликає не нехтувати своєю безпекою й особливо безпекою дітей і негайно евакуюватися до більш безпечних регіонів.

Як повідомлялось раніше,  під час брифінгу 30 травня у пресцентрі Донецької обласної військової адміністрації начальник Донецької ОВА Павло Кириленко розповів про те, як у області проходить процес евакуації дітей з прифронтових громад у примусовий спосіб. Тоді він зазначив, що  "у Торецькій громаді залишається 266 дітей, і ми будемо докладати усіх зусиль, щоб вберегти їх життя та здоров’я”.

Нагадуємо, з 18 квітня триває безкоштовна евакуація наших земляків до територіальних громад Житомирської області. І вже завтра, 2 червня, з Покровська відправиться черговий евакуаційний потяг на Бердичів. Рейси цього безкоштовного евакопоїзда здійснюються один раз на чотири дні.