Слов’янськ і Краматорськ під обстрілами – ворог б’є по промисловим підприємствам. У Слов’янську 2 ракети С-300 поцілили у будівлю заводу Зевс Кераміка, у Краматорську – пошкоджено адмінбудівлю НКМЗ.
- За попередніми даними, обійшлося без постраждалих. Є пошкодження приміщень, однак все цінне обладнання було своєчасно евакуйоване до більш безпечних регіонів України, - зазначає начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. - Росіяни прагнуть під корінь винищити всю промисловість Донеччини і перетворити область на випалену землю. За все поплатяться і заплатять!
![](/storage/app/thumbnails/7ba/178/215/342822308_247321684509593_7506676876212824653_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bf8/8c8/dbd/342559417_221886993812687_497856475064019619_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/eb7/63c/8ea/342655325_613625684132780_7921904682172647162_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ee6/ba6/906/344182838_964593674555576_7748136701394747091_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a93/a73/681/345025894_207755445371749_8318206109505026885_n_820x360.jpg)