У Санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто», релокованому до с. Оринин Хмельницької області, де триває друга зміна відпочинку дітей, відбулися заходи з нагоди Дня знань та початку нового 2023-2024 навчального року.
Свято розпочалось із ранкової руханки, під час якої пролунав перший дзвоник від випускника і першокласниці та загальнообласної онлайн-лінійки. Діти відвідали центральну публічну бібліотеку Орининської територіальної громади, де відбулась презентація проєктів «Видатні українці». А ввечері їх чекав приємний сюрприз - розважально-пізнавальна квест-програма «Читай, спілкуйся, грай – Україну пізнавай».
Особливий подарунок з нагоди Дня знань вихованці центру отримали від Благодійного фонду «Хоуп Череті» (Польща) – комп’ютерний клас із комплектом обладнання, багатофункціональний принтер, великий мультимедійний екран для облаштування розважального простору. А ігрова кімната, обладнана батутом, творчим осередком, сухим басейном та іншим приладдям, стала найулюбленішою локацією наймолодших жителів «Смарагдового міста».
Через декілька днів школа «Смарагдового міста» запрацює в офлайн режимі, і вихованці розпочнуть навчання, за яким так скучили!
![](/storage/app/thumbnails/ad9/e9c/63d/524125151_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d2d/577/6fe/12412516_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1e9/8ec/34a/142255511_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/882/08a/54c/214151551_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/82d/c5f/76d/42115336_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f22/2c0/630/521441251_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b0f/3b0/cbb/53223562_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c8b/638/bbd/532253621_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4b0/beb/0ff/632553351_820x360.jpg)