0-800-507-506, 0954633565

Тхеквондист із Дружківки здобув «бронзу» на клубному чемпіонаті Європи

Опубліковано 03 травня 2023 року, 10:30 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

27-30 квітня в болгарській столиці Софії відбувся чемпіонат Європи з тхеквондо (ВТФ) серед клубів, на якому нагородою відзначився представник Донецької області.

Спортсмен Школи вищої спортивної майстерності Артем Гарбар із Дружківки став бронзовим призером у ваговій категорії до 87 кг, де було 19 учасників. У першому поєдинку він переміг Мотаза Іфауі з Тунісу, у другому виявився сильнішим за Патріка Дівковіча зі Словенії та у півфіналі поступився Суфіану Еласбі з Марокко, майбутньому переможцю змагань.

Тренерами Артема є Юрій Бірюков та Сергій Гарбар.

Загалом у скарбничці тхеквондистів України на клубному чемпіонаті Європи в Болгарії виявилося 10 медалей: 2 золоті, 2 срібні та 6 бронзових.