Триває капітальний ремонт Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.
Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко проінспектував хід робіт у школі сьогодні, 15 липня, під час робочої поїздки до Лиману.
Двоповерхова будівля була споруджена у 1955 році і давно потребувала оновлення. Наразі капітальний ремонт самої будівлі завершено, досі триває реконструкція харчоблоку, розташованого у прибудові. Сумарна вартість робіт становитиме близько 55 млн гривень.
У будівлі школи зміцнено фундамент та стіни, замінено перекриття між поверхами. Їдальні та актової зали тут взагалі не було ніколи – тепер є. Зараз іде установка кухонного обладнання і вже з 1 вересня тутешні учні зможуть харчуватися у своїй школі.
Хоча зараз тут навчається 375 дітей, загалом школа готова прийняти 519 учнів. «Продовжуємо працювати над покращенням якості освіти для дітей Донеччини», - зазначив Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/45e/f4b/17d/217379446_999568207458933_4603952764895020942_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6cb/b8e/2c9/218851531_999568194125601_841617371606968806_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/79a/37c/7cf/218077195_999568177458936_4411574440906675176_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ded/ea6/ab2/218360326_999568267458927_1741367964188768898_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c8d/6c6/6ce/215641623_999568300792257_8318993442392814271_n_820x360.jpg)