У санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто», релокованому в с. Оринин Хмельницької області, продовжується цикл заходів до різдвяно-новорічних свят для обдарованих дітей Донеччини.
Працівники Донецького обласного еколого-натуралістичного центру організували для юних відпочивальників роботу майстерок з виготовлення новорічних прикрас із мішковини, підков на щастя зі джута, новорічних чобітків, листівок у техніці торцювання, патріотичних браслетів. Також проведено тімбілдінгові ігри на розвиток командної взаємодії.
Усі учасники були активними, отримали нові знання та задоволення від творчого процесу. Насичена передноворічна програма у «Смарагдовому місті» триває.
![](/storage/app/thumbnails/a55/14c/6eb/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-1642212116b433_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fb4/022/ff5/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-164221547af139_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2aa/709/077/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-164221e6898b22_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0c8/6ad/036/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-164222a4c05a43_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a1d/2f5/2d3/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-164222da40b830_820x360.jpg)