Творчі вихованці гуртків Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості гідно представляють Донеччину на конкурсах-виставках образотворчого мистецтва та декоративно-ужиткової творчості. Наприкінці 2023 року «скарбниця» перемог юних талантів поповнилася новими відзнаками.
• Всеукраїнський конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Осінні барви золоті» (м. Херсон): І місце – Альона Мініна, Вероніка Сіра, керівник гуртка – Наталія Зуєва.
• ІІ Відкритий Всеукраїнський творчий інклюзивний фестиваль «Натхнення без кордонів» (м. Київ): ІІІ місце – Дар'я Дупак, керівник Наталія Савіна, та Роман Фролов, керівник гуртка – Вікторія Коваленко.
• Всеукраїнський творчий конкурс «До Дня Святого Миколая» (м. Черкаси): І місце – Влада Лагода та Діана Миронова, керівник гуртка – Варвара Гончарова.
• Всеукраїнський двотуровий конкурс образотворчого мистецтва «Патріотична палітра» (м. Київ): ІІ місце – Діана Миронова, керівник гуртка – Варвара Гончарова.
• Міжнародний конкурс мистецтв «Я зможу» (м. Київ): Гран-Прі – Софія Буревич, керівник Наталія Зуєва; І місце – Анна Житкова, Альона Мініна, Вікторія Нетреба, Вероніка Сіра, Маргарита Яворська, Григорій Романьков, Альвіна Буревич, Марія Єщенко, Анастасія Гуляєва, Вікторія Шиян, керівник гуртка – Наталія Зуєва; Святослав Михайличенко, керівник гуртка – Наталя Педченко; ІІ місце – Іван Цибулько, керівник гуртка – Наталя Педченко; ІІІ місце – Вікторія Ахізарова, керівник гуртка – Наталія Зуєва; Анастасія Пятак, керівник гуртка – Наталя Педченко.
• Міжнародний двотуровий конкурс талантів «Мистецька олімпіада» (м. Київ): І місце - Марія Крикун, керівник Наталія Зуєва; ІІ місце – Ігнат Крикун, керівник гуртка – Наталія Зуєва.
• Міжнародний багатожанровий конкурс мистецтв «Мій мистецький всесвіт» (м. Київ): І місце – Діана Миронова, керівник Варвара Гончарова; ІІ місце - Михайло Мясніков, керівник гуртка – Варвара Гончарова.
• VІІІ Міжнародний двотуровий багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі» (Миколаїв): І місце – Вероніка Терещенкова, керівник Наталя Педченко; Ксенія Молоденко, керівник гуртка – Наталія Зуєва; ІІ місце – Анастасія Пятак, Вероніка Фомовська, керівник гуртка – Наталя Педченко; ІІІ місце – Григорій Романько, керівник гуртка – Наталія Зуєва.
![](/storage/app/thumbnails/ee5/bb2/70d/whatsapp-data-2023-12-20-o-16444488ab74e5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/860/287/1b8/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-16444341097fd3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/180/c49/662/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-16444395335b92_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/81f/dd9/0ae/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-164444502431fc_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a7d/dc3/629/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-1644437527d793_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a59/72c/22a/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-164443741f8c8b_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/305/44c/d81/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-164444bad2071e_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/33b/e51/918/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-164444dd9b7645_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aa2/231/e1f/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-164444e36266c1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/309/f8b/8ab/zobrazhennya-whatsapp-data-2023-12-20-o-164444f47daf86_820x360.jpg)