У Бахмутському краєзнавчому музеї відкрилась фотовиставка, присвячена трагедії у Іловайську. На експозиції представлені роботи чотирьох фотографів, які перебували з добровольцями у оточеному місті.
Виставка показує життя бійців добровольчого батальону «Донбас» під час оточення міста терористами у серпні 2014 року. Організована вона колишніми бійцями «Донбасу» та волонтерами за сприяння Донецької облдержадміністрації.
«Подібні виставки треба проводити по всій Україні, щоб люди бачили, що тут відбувається насправді. Згодом ці події стануть історією і ми маємо зберегти її для прийдешніх поколінь. Дуже хочеться, щоб цю виставку відвідало якнайбільше людей», - заявив перший заступник голови Донецької ОДА Євген Вілінський.
Відкриття виставки приурочене до свята Покрови та Дня Захисника України. Аналогічну акцію активісти проводили у Краматорську до другої річниці виходу військ з Іловайську.
Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації