Ранкове зведення про ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил
У Торецьку встановили камінь з меморіальною дошкою, присвяченою воїнам АТО, які загинули під час звільнення міста від терористів.
В урочистостях взяли участь перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Євген Вілінський, волонтери, активісти, солдати Збройних сил та представники місцевої влади. Євгену Вілінському надали честь відкрити меморіал.
«Кожен воїн повинен назавжди залишитись у нашій пам’яті, у пам’яті наших дітей. Цей знак – перший крок до вшанування всіх наших побратимів. Всі мають знати, якою ціною дається нам наша незалежність та наша свобода», - заявив Євген Вілінський.
Місцева влада обіцяє, що з часом на місці маленького меморіалу побудують великий пам’ятник.
Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації