Ранкове зведення про ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил
14 жовтня у місті Авдіївка з нагоди Дня захисника України військовослужбовців, які боронять місто, нагородили медалями «За оборону Авдіївської промзони». П ҆ятеро бійців отримали медалі посмертно.
Також солдатам передали сувеніри, виготовлені дітьми з різних міст Донецької області. За словами першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Євгена Вілінського, маленькі подаруночки мають стати нагадуванням воїнам про те, заради чого вони ризикують своїм життям та про те, що їх люблять та цінують.
«Свято Покрови має глибокі козацькі корені. І сьогодні нащадки козаків, мужні чоловіки та дівчата боронять нашу землю. Я прошу лише одне – повертайтесь живими», - звернувся Євген Вілінський до присутніх бійців.
Після завершення урочистостей, Євген Вілінський та керівництво Авдіївки поклали квіти до меморіалу загиблим мешканцям міста та військовослужбовцям.
Окрім цього, у місті пройшла виставка військової техніки, яка бере участь у бойових діях, та урочисто стартувала військово-патріотична гра «Джура», у якій між собою будуть змагатися учні міста.
Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації