Сьогодні у Краматорську відбулись святкові заходи з нагоди Дня захисника України. Від ранку на центральній площі міста було виставлено військову та спеціальну техніку. Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський та керівник АТО на території Донецької та Луганської областей Руслан Хомчак оглянули виставку і поспілкувались із військовослужбовцями та мешканцями міста, привітали їх зі святом.
Павло Жебрівський відзначив подарунками та почесними грамотами військовослужбовців. «Це свято відзначали і козаки, і воїни Української Народної Республіки, і воїни УПА, і учасники руху опору 60-80-х років. А сьогодні, продовжуючи багатовікові традиції, святкує військо Незалежної України», – звернувся до присутніх Павло Жебрівський. «Безумовно ніхто ніколи не міг подумати, що Україна в 21-ому столітті буде воювати. Ми пишалися тим, що 25 років тому наша країна здобула незалежність без громадянського протистояння, без війни. Адже українська нація миролюбна за своєю суттю. Сьогодні ми маємо сильну армію і свідоме суспільство. Сильна армія не означає, що ми дуже хочемо із кимось воювати чи комусь загрожувати. Наявність у нас сильної армії змусить задуматися кожного, хто раптом задумає щось лихе супроти нас. І він зрозуміє, що ми будемо затято боронити свій край. Якби у нас армія в 2014 році була така як сьогодні, то Росія й не подумала б тоді зайти в Крим чи на Донбас», – зазначив очільник області.
Голова облдержадміністрації також відзначив, що минулі роки Україна не докладала зусиль для створення сильної армії. І тому коли агресор напав на нас, ми залишились майже без зброї. «Але сьогодні наша армія постала. Сьогодні українське військо – одне із найсильніших в Європі. І мешканці Маріуполя та інших міст, які знаходяться поблизу лінії розмежування, можуть бути спокійні – наша армія не дозволить агресору зайняти ці міста», – запевнив Павло Жебрівський.
З привітаннями до захисників української землі також звернувся Руслан Хомчак. Він привітав військовослужбовців зі святом та нагородив почесною грамотою Павла Жебрівського та Олександра Лебедя, радника голови облдержадміністрації.
Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації