0-800-507-506, 0954633565

У Бахмуті визначили кращих легкоатлетів України з інвалідністю

Опубліковано 16 вересня 2019 року, 09:34 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

З 10 по 12 вересня на стадіоні «Металург» міста Бахмут відбувся IІ етап чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та розумового і фізичного розвитку.

У змаганнях взяли участь 153 представника 23-х регіонів країни, які боролись за золоті нагороди в своїх дисциплінах, а також можливість у складі національної збірної поїхати на чемпіонат світу.

Почесними гостями урочистої церемонії відкриття стали начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, головний тренер збірної команди України з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю Андрій Фатєєв, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, заслужений тренер України Віктор Лис, начальник Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Костянтин Шевченко та заслужений тренер України Ігор Скирда.

«Вітаю учасників чемпіонату України в Бахмуті – місті, яке прославилось своїми професійними та спортивними здобутками. Відоме воно і своїм чудовим стадіоном «Металург», який неодноразово приймав змагання всеукраїнського рівня. Передаю вам найщиріші побажання від голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка – нових перемог у житті та спорті!» – сказав у зверненні до спортсменів Володимир Мицик.

За підсумками змагань у всіх нозологіях у скарбничці Донецької області опинилося 32 медалі – 17 золотих, 6 срібних та 9 бронзових: