портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Донецькій ОДА розглянули питання погашення заборгованості з плати працівникам ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська» та ДП «Селидіввугілля»

Опубліковано 14 червня 2021 року, 16:50 , Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

Засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат відбулось під керівництвом першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Мороза та заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної сьогодні, 14 червня.

На засіданні обговорили питання про стан і перспективи погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та заборгованості з податків та зборів перед бюджетом державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська» (м. Покровськ) та державного підприємства «Селидіввугілля» (м. Селидове).

За результатами засідання прийняті рішення, спрямовані на поліпшення фінансового стану підприємств, про що буде поінформовано Міністерство економіки України та Міжвідомчу робочу групу з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) при Кабінеті міністрів України.