Голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін повідомив, що продовжується робота для вирішення найболючіших проблем водопостачання.
«Сьогодні вивчали пропозицію Міжнародного Комітету Червоного Хреста з проведення аудиту системи водопостачання північної частини області, який планує провести компанія GFA Consulting Group GmbH.
Такий аудит необхідний для комплексного вивчення питання та визначення короткострокових й середньострокових заходів.
Наразі спільно працюємо над пропозиціями, що забезпечать стабільне водопостачання до міст та селищ, які отримують воду з Другого Донецького Водоводу та Каналу Сіверський Донець – Донбас.
Забезпечення належних умов життя цивільного населення регіону — один з першочергових пріоритетів зараз», - заявив Вадим Філашкін.
Голова облдержадміністрації подякував міжнародним партнерам за всебічну підтримку та наголосив про подальшу співпрацю.
![](/storage/app/thumbnails/c7a/63c/ee2/filashkin-438790351_1887693731703964_3925610792314442671_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a18/5f9/509/filashkin-438059611_1887693941703943_2336888730200566442_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/83c/be2/5a7/filashkin-438160883_1887693861703951_3860497298472136534_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8b3/426/cda/filashkin-438721545_1887693815037289_8200354748315447613_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7b4/52c/21d/filashkin-438785422_1887693901703947_3524396247433905533_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5c6/dad/e42/filashkin-438790249_1887694008370603_8275687054681970653_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ad7/9a0/bb0/filashkin-438836774_1887693968370607_7500736660304170439_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/821/c97/f5f/filashkin-440106561_1887693671703970_6077657222896620476_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/33a/b99/4db/filashkin-439763652_1887693628370641_1155082718992666276_n_820x360.jpg)