30 вересня у Донецькій ОДА відбулась нарада з питань компенсації витрат установи охорони здоров’я-санаторію «Святі гори», пов’язаних з тимчасовим проживанням громадян, що виїхали із зони проведення операції Об’єднаних сил. Захід відбувся під керівництвом заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна. Участь у нараді взяли радник патронатної служби голови облдержадміністрації Тамара Лук’янчук, керівництво структурних підрозділів та територіальних центральних органів виконавчої влади облдержадміністрації, а також керівництво санаторію «Святі гори».
На порядку денному було винесено питання компенсації витрат установи охорони здоров’я-санаторію «Святі гори», пов’язаних з проживанням громадян, що виїхали з тимчасово окупованої території.
Заступник очільника області зауважив, що санаторій «Святі гори» – один з найстарших здоровниць в Україні, а тому його проблеми потребують негайного вирішення.
«Зважаючи на продовження проведення операції Об’єднаних сил, проблема подальшого перебування внутрішньо переміщених осіб в санаторії «Святі гори» є вкрай актуальною. Особливо в опалювальний період, коли виникає гостра необхідність забезпечити сприятливі умови для проживання переселенців», – зауважив Вадим Філашкін.
![](/storage/app/thumbnails/0cb/be1/af7/20190930_100034_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e76/e4a/f64/20190930_100858_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fbe/3c4/23e/20190930_100838_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/698/de2/5f8/20190930_100355_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/350/65e/db3/20190930_101138_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/136/5e8/56c/20190930_101233_820x360.jpg)