Державна кваліфікаційна атестація слухачів за професією «Касир торговельного залу» відбулася 14 липня в ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».
Безробітні, які навчалися, були направлені з різних міст Донецької області. Впродовж навчання особлива увага приділялася роботі з касовими апаратами різних модифікацій, поглибленню комп’ютерної грамотності, знань з товарознавства продовольчих та непродовольчих товарів, організації та технології торгівлі. Слухачі пройшли виробничу практику на торгових підприємствах, де удосконалили свої знання та вміння з професії.
За результатами атестації 7 слухачів отримали кваліфікацію «Касир торговельного залу».
Завдяки отриманим знанням випускники знайдуть бажану роботу та значно підвищать свою конкурентоспроможність на ринку праці.
![](/storage/app/thumbnails/a1a/c35/4b9/IMG_20210714_102619_1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/787/51c/753/IMG_20210714_102443_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dc2/2a2/405/IMG_20210714_102401_1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9bd/381/9bc/IMG_20210714_102251_820x360.jpg)